VENIPAK-logo-FIN.png

VENIPAK KURJERIŲ PASLAUGOS VISOJE LIETUVOJE.

Pristatymo kaina: 3,20 eurų.  VENIPAK kurjeris pristatys jums siunta jūsų nurodytu adresu.

Yra galimybė atsiskaityti grynais kurjeriui. Grynųjų pinigu surinkimo paslauga papildomai kainuos 1,45eur

 

LP_logo_colour.png

Lietuvos paštas:

Pristatymo kaina 2,5 Eur.Pasirenkant šį pristatymo būdą, jums bus siunčiama registruota siunta. Registruotosios siuntos įteikiamos gavėjui asmeniškai.SVARBU!!! Jei jūsų nurodytu adresu siunta nebus priimta, galėsite ją atsiimti artimiausiame pašto skyriuje pateikus asmens dokumentą.( Siunta iki pareikalavimo)

 logo-big-fb.jpg

LP Express paštomatai.

Pristatymo kaina 2,5 Eur. Siuntų savitarnos terminalai veikia visą parą.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 60 EURŲ

SVARBU!!! Jeigu per septynias dienas siuntinio nepasiimsite, jis bus grąžintas siuntėjui.Gavėjui apie į siuntų terminalą atvykusį siuntinį pranešama mobiliuoju telefonu ir (arba) el. paštu iškart, kai siuntinys įdedamas į siuntų terminalą. Todėl nurodžius klaidingą telefono numerį siunta bus grąžinama mums atgal, o norint ją gauti dar kartą reiks susimokėti ne tik pakartotinai pristatymo išlaidas bet ir LP Express nustatytą siuntos grąžinimo siuntėjui mokestį. Jeigu siuntos pakartotinai nebus norima gauti, iš grąžinamos sumos bus minusuojamas siuntos grąžinimo siuntėjui mokestis (2 Eur su PVM).

 

logo.pngOmniva paštomatai

Pristatymo kaina 2,5 Eur.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 60 EURŲ

Siuntų savitarnos terminalai veikia visą parą. Siuntinį galite atsiimti įvedę durelių kodą, kuris bus Jums atsiųstas SMS žinute arba el. paštu. Siuntų terminalo ekrane suvedus atsiėmimo kodą, durys automatiškai atsidarys ir Jūs galėsite pasiimti savo siuntinį. Daugiau apie šį pristatymo būdą skaitykite čia

SVARBU!! Jeigu per septynias dienas siuntinio nepasiimsite, jis bus grąžintas siuntėjui.

Gavėjui apie į siuntų terminalą atvykusį siuntinį pranešama mobiliuoju telefonu ir (arba) el. paštu iškart, kai siuntinys įdedamas į siuntų terminalą. Todėl nurodžius klaidingą telefono numerį siunta bus grąžinama mums atgal, o norint ją gauti dar kartą reiks susimokėti ne tik pakartotinai pristatymo išlaidas bet ir Omnivia nustatytą siuntos grąžinimo siuntėjui mokestį. Jeigu siuntos pakartotinai nebus norima gauti, iš grąžinamos sumos bus minusuojamas siuntos grąžinimo siuntėjui mokestis (2 Eur su PVM).